WKŁ nr 249 Hubertus w Bydgoszczy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
WKŁ nr 249 Hubertus w Bydgoszczy

Kronika WKŁ HUBERTUS

Email Drukuj PDF

Kronika WKŁ HUBERTUS
 
Na podstronie "Historia" umieściliśmy foto papierowej wersji kroniki naszego koła. Nietrudno zauważyć, iż w pewnym momencie ten estetyczny i ciekawy zapis naszej monografii się urywa. Cytując motto Franza Kamphausa  "Kto nie wie skąd przychodzi i komu siebie zawdzięcza, ten nie odkryje też, dokąd powinien iść" chcielibyśmy reaktywować zapis historii najnowszej naszego koła oraz uzupełnić kronikę o te ważne wydarzenia które już za nami. Niestety jak to często w życiu jest jeden problem aby zamierzenia stały się czynem a mianowicie nie ma kto tego dokonać. Może któryś z kolegów sam ma lub nie wie że ma a posiada duszę artysty plastyka lub w swoim kręgu bliskich znajomych taką osobę znajdzie. W przypadku pojawienia się pomysłu na prowadzenie kroniki prosimy o kontakt.

 

Introdukcja bazantów w obwodzie 210/By

Email Drukuj PDF

Introdukcja bażantów w obwodzie 210/By

Pod koniec marca nasz obwód pod Żninem zasiedliliśmy nowo zakupionymi bażantami w ilości 38 szt. Bażanty te zakupiliśmy w profesjonalnej hodowli bażantów w Sławie Śląskiej (woj. lubuskie) http://bazanty.cba.pl/. Bażanty te zostały wpuszczone w rejonie 2 (Pytel) oraz 6 (Mleczarka). Kilka kogutów odznacza się bardzo kolorowym upierzeniem co zapewne podczas spotkania kolegom myśliwym skojarzy się z zasiedleniem tych bażantów. W pracach przy zasiedlaniu zarząd koła dziękuje kolegom R.Parjaska, M.B. Tomczak, A.Psuty. Poniżej kilka migawek foto z tej akcji.

G.Owczarzak

 

View the embedded image gallery online at:
http://hubertus294.pl/index.php?limitstart=55#sigFreeIdb0d67de31b

Poprawiony: wtorek, 15 maja 2012 18:47
 

Zabawa Karnawałowa

Email Drukuj PDF

Zabawa karnawałowa

Kolejny Bal Myśliwski Koła Łowieckiego nr 294 HUBERTUS przeszedł do historii. W tym roku bal odbył się w domku myśliwskim w Nowym Suminie w nowej innej formule, która to spodobała się wszystkim uczestnikom i wydaje się być tą, która najlepiej odpowiada dla tego typu imprez organizowanych przez nas i dla nas. Za tak super organizację oraz atmosferę dziękujemy. Jackowi Włodarskiemu i wszystkim tym którzy w różnym stopniu przyczynili się do zorganizowania tak udanej zabawy. Szkoda że następny karnawał dopiero za rok!!!!!!!!!!

Zapraszamy do foto galerii relacjonującej naszą zabawę.


Poprawiony: niedziela, 08 kwietnia 2012 08:23
 


Strona 12 z 12